Sport, turystyka, rekreacja i hobby

4 28 listopada 2018

Blog podróżniczy

Blog podróżniczy

Nie wiesz gdzie jechać na wakacje? Blog podróżniczy pomoże Ci znaleźć inspirację. Też miałam ten problem. Hiszpania czy Chorwacja? Pytałam o znajomych, czytałam opinie na forach interenetowych. Pomimo to nie mogłam się na nic zdecydować. Któregoś dnia znalałam blog podróżniczy – EUROPATOUR prowadzony przez fachowców. A tak… fachowców, bo przecież kto jak kto, ale pracownicy biura podróży na wycieczkach znają się najlepiej.

Europatour to blog podróżniczy. Każdy z nas znaleźć tam może ciekawe opisy miejsc w Europie, które warto odwiedzić. Jednocześnie na blogu EUROPATOUR znajdują się opisy krajów europejskich. Niezdecydowani na ich podstawie mogą wybrać bardziej interesującą wycieczkę.

Ja wybrałam Hiszpanię. Barcelona mnie urzekła. Sagrada Familia, Casa Mila, La Rambla. Mam co wspominać. Wybrałam się też do restauracji, w której jadał Picasso. Pieczony łosoś był na prawdę pyszny. Zwiedzanie miasta zakończyłam wejściem na Tibidabo, gdzie znajduje się wręcz zabytkowe wesołe miasteczko. Wszystkim polecam taki wypad za miasto. A jeśli funduszy brak na urlop zagranicą, można pojechać do pobliskiego gospodarstwa agroturystycznego albo zorganizować sobie piknik na podmiejskiej łące.

About 

Related Articles