Sport, turystyka, rekreacja i hobby

25 września 2016

Skoki tandemowe

Skoki w tandemie to  system, który pozwala niemal każdemu poczuć dreszcz emocji . Kiedy zdecydujesz się na skoki tandemowe, możesz być pewnie, że będziesz pod opieką profesjonalisty. Zrobi wszystko, abyś poczuł się bezpiecznie od momentu spadania aż do wylądowania.

Jak działają skoki tandemowe ?
Najwspanialszą rzeczą podczas skoku jest to, że tak naprawdę nie musisz wiedzieć zbyt wiele, ponieważ profesjonalny nurek będzie obsługiwał wszystko co jest związane z lotem. Oczywiście na pewno wyjaśni wszystko, czego chcesz się dowiedzieć, ale jedyną rzeczą, o którą zostaniesz poproszony to, aby się dobrze bawić.

Czy skoki tandemowe są bezpieczne?
Będziesz skakać  na najlepszym sprzęcie. O twoje bezpieczeństwo, oprócz doświadczonych instruktorów, dba też automat spadochronowy, komputer przeliczający co ułamek sekundy wysokość i prędkość, który otworzy spadochron, na wypadek , gdyby nie zrobił tego instruktor.

Czy konieczne są badania lekarskie?
Będziesz zdumiony, ale tak naprawdę sport ten nie posiada wielu ograniczeń. Na pewno nie jest to jednak sport dla osób z chorobami serca, nadciśnieniem czy padaczką.

About 

Related Articles