Sport, turystyka, rekreacja i hobby

2 8 lutego 2017

Apartamenty Sopot

Wybierasz się na kilka dni nad morze z rodziną, albo masz zaplanowany wyjazd biznesowy? Jeśli tak, to gorąco polecamy apartamenty Sopot. Położone w uroczym, spokojnym miejscu, z widokiem na błękitne morze, a jednocześnie niedaleko od tętniącego życiem centrum. Osiedle na, którym znajdują się nasze apartamenty składa się z trzech czteropiętrowych bloków. Jest to osiedle bezpieczne, ponieważ teren jest ogrodzony i strzeżony całodobowo przez wynajętą ochronę. Ponadto na osiedlu znajduje się basen przeznaczony tylko do użytku mieszkańców i naszych gości.

Każdy apartament składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym oraz dwóch łazienek, a dodatkowo ma własny taras. Wszystkie apartamenty są klimatyzowane i komfortowo wyposażone, znajduje się tam między innymi sprzęt AGD (kuchenka mikrofalowa, czajnik, lodówka, mini barek) oraz RTV (telewizor).
Gwarantujemy, że za wynajem apartamentu zapłacisz bardzo atrakcyjną cenę i zapewniamy, że później będziesz miło wspominać czas tam spędzony. Szczegóły naszej oferty możesz poznać zaglądając na naszą stronę internetową.

About 

Related Articles